5 סיבות למה חייב לקחת מנהל אירוע חיצוני

מחפשים מנהל אירוע חיצוני שידאג לכם במהלך כל האירוע? מוזמנים להיכנס לכתבה
תוכן עניינים

פעם מנהל אירוע חיצוני הייתה מילה גסה, אולם היום יותר ויותר זוגות מבינים שכדאי ואפילו צריך לקחת מנהל אירוע חיצוני לחתונה שלכם. לארגן היום חתונה בישראל ועוד בתקופת הקורונה, זה לא דבר פשוט בכלל ואפילו יוצר כאב ראש לא קטן לזוגות, החל מלבחור אולם ועד לבחור עם מי יושב דוד חיים בשולחן.

לא משנה כמה כסף תשקיעו בחתונה שלכם אתם בתור זוג שמתחתן לא תוכלו לעבור על כל הדברים ולבדוק בזמן החתונה, האם הספקים הגיעו בזמן, או שתתחילו לספור כמה אנשים הגיעו לכם בזמן המנה הראשונה לפני הסלואו,

חשוב להדגיש: אתם מתחתנים! ולא מנהלי אירוע לחתונה שלכם. במאמר הבא נסביר לכם אחת ולתמיד מה זה מנהל אירוע חיצוני? והאם צריך אחד כזה בחתונה שלכם. 

מנהל אירוע חיצוני - רחבת הריקודים באולם אלכסנדר מפוצצת

אז מה בעצם עושה מנהל אירוע חיצוני בחתונה?

בגדול, התפקיד של מנהל אירוע חיצוני הוא להיות המוציא לפועל – הלב של האירוע, לדאוג שכל מה שתכננתם לפני החתונה התבצע על הצד הטוב ביותר ביום המרגש שלכם, וכמובן לעקל עליכם בתור זוג שמתחתן שלא צריך לדאוג על כל הדברים מסביב בזמן החתונה, ופשוט ליהנות מהיום המרגש הזה. 

לו"ז האירוע:

מנהל אירוע חיצוני בונה לו"ז אתכם, ומעדכן את מנהל האירוע של האולם בשינויים הנדרשים, וכמובן הלו"ז בחתונה חייב להיות דינמי ובמידה ויש שינויים חייב להיות התאמות הכרחיים. תפקידו לדאוג מתי לחלק את הזוהרים לרחבה ומתי האטרקציה של המתוקים יוצאת לרחבה. וחשוב להדגיש, המנהל דואג שהכול התקיים בדיוק בזמן כמו שתכננתם בפגישה הראשונה ואנסה לעמוד בזמנים כמה שאשפר.

מנהל אירוע חיצוני - אביזרים לחרבה שמח
נותני השירות:

בכל חתונה יש לפחות 5 ספקים כגון: אטרקציות לחתונה, צלם סטילס, צלם מגנטים, לכן מנהל אירוע חיצוני דואג ליצור עמם קשר מראש ומעדכן אותם לגבי הלו"ז של החתונה, וכמובן אדאג להם לכל בעיה והדבר האחרון שהוא רוצה שהפנו לזוג במהלך החתונה. בנוסף, מנהל אירוע אחראי על התשלומים לספקים וכל המעטפות אצלו בד"כ.

הושבה:

המנהל מקבל רשימה מסודרת מהזוג, על כל הפרטים של ההושבה כולל מספרי שולחנות, התפקיד שלו לספור בהתחלה את הכיסאות באולם ולוודא שהכול תואם כמו שסיכמתם מול האולם בפגישה, ובזמן ההושבה של האורחים המנהל אירוע חיצוני דואג שכולם יושבים, וכמובן ידאג לא לפתוח סתם שולחנות, כתוצאה של אי ישיבה נכונה עם הכיסאות, ולבסוף סופרים את האנשים ביחד עם המנהל אולם ורואים כמה אנשים יש לכם באולם או בגן.

מנהל אירוע חיצוני - דואג לכל האטקרציות של החתונה

מה ההבדל בין מנהל אירוע מטעם האולם למנהל חיצוני?

מנהל אירוע מטעם האולם או גן אירועים, קודם כל דואג לשירותים שהוא מספק, כגון: מלצרים, בר, קייטרינג, ניקיון וכו', וכמובן יוכל לעבוד עם שאר הספקים שתסגרו לחתונה שלכם, אבל מלהבדיל ממנהל אירוע חיצוני, מנהל אירוע מטעם האולם לא ידבר לפני עם הספקים, יעדכן אותך ויסביר להם לעומק על האירוע עצמו.

מנהל אירוע חיצוני - דואג מתי השושבינים נכנסים בחופה

לעומת זאת, מנהל אירוע חיצוני לא עובד עם המקום, הוא עובד בשביל הזוג ויש לו אינטרסים שונים ממנהל האולם, כמובן אין עליו לחץ והוא חופשי ויכול לדאוג שיקרה כל מה שסוכם עם הזוג בפגישה הראשונה, וכמובן מדבר עם כל הספקים מהחתונה מוודא איתם פרטים אחרונים כמו שסוכם.

למה בעצם לקחת מנהל אירוע חיצוני לאירוע שלך?

במידה והחלטתם לקחת מנהל אירוע חיצוני לאירוע שלכם, זה מכיוון שאתם רוצים שהחתונה שלכם תעבור הכי חלק שאפשר עם 0 תקלות או בעיות, וכמובן לתת למשפחה שלכם להינות בחתונה שלכם ולא תחלקו משימות למשפחה ולא תתחיל לספור אנשים בשולחנות או שתבדוק כמה בקבוקים יצאו מהבר.

מנהל אירוע חיצוני - קטע אמונתי

זוגות שבסוף בחרו שיהיה מנהל אירוע חיצוני מודעים ליתרונות ומעדיפים לתת לו את כל האחריות על האירוע וסומכים עליו בעיניים עצומות, ופשוט שאתם לא צריכים להתעסק בכלום מלבד להתחתן ולהנות באירוע החתונה שלכם.

בנוסף מנהל אירוע חיצוני יכול לחסוך לכם גם כסף, לדאוג לא לפתוח סתם שולחן וגם בספירה של האנשים בזמן האוכל, דואג שמנהל האולם לא ינסה לעקוץ או יטעה בספירה החשובה הזאת, וכמובן במידה והזוג קנה באופן עצמאי את השתייה, מנהל האירוע החיצוני אדאג לשתייה שלכם וידאג שהברמנים לא יפתחו סתם בקבורים מיותרים.

לבדוק זמינות לתאריך החתונה שלכם? שלחו לנו הודעה! כמו כן, מוזמנים להציץ בדף האינסטגרם שלנו ולראות עבודות נוספות שלנו.

שאלות ותשובות על בחירת מנהל אירוע חיצוני

המחירים משתנים בהתאם לסוג השירות המבוקש, אבל המחיר נע בין 1,000 ש"ח ל-2,000 ש"ח בממוצע.

מנהל האירוע החיצוני דואג לזוג יותר ורחב של אירוע החתונה ולא רק למה שקשור לאולם עצמו.

התפקיד של מנהל האירוע החיצוני הוא לדאוג לאינטרסים של הזוג לאורך האירוע. מוודא שהאירוע לפי הלו"ז שתוכנן ועוד…

דילוג לתוכן