7 סיבות למה כן לעשות חתונת שישי צהריים
  • Post category:בלוג
  • Post author:
  • Reading time:1 min(s) read
  • Post last modified:29/09/2020

אם החלטתם שבא לכם לעשות חתונת שישי צהריים ולהתחתן בעונת הקיץ, אבל אתם עדיין מתלבטים האם לקיים חתונת שישי צהריים או שאולי עדיף לכם לבחור באירוע קלאסי שמתקיים בשעות הערב – הכתבה הזאת היא בדיוק בשבילכם. להלן מספר סיבות מדוע חתונת שישי צהריים היא משהו שאתם חייבים לשקול לחיוב ויש שיאמרו אפילו, משהו שאסור לכם לפספס.

קוד לבוש צבעוני ומגניב

האורחים שלכם יגיעו לבושים לחתונת שישי צהריים בבגדים הרבה יותר נוחים וזה גם יעזור להם להשתחרר ולהינות יותר במהלך האירוע עצמו (מישהו אמר רחבת הריקודים? :] )
בחתונת שישי צהריים גם הבגדים שאתם לובשים כזוג, הם הרבה יותר נוחים וקלים בדרך כלל. החתן יכול לוותר על הג'קט והכלה יכולה להגיע עם שמלה בגזרה שתתאים לאווירה של הקיץ.

חתן וכלה בחתונת שישי צהריים

אוכל ושתייה שיש רק בחתונת שישי צהריים

בדרך כלל התפריט שתקבלו מאולם האירועים או הגן בו אתם מתחתנים יהיה מאוד עשיר ומגוון ויכלול דברים מיוחדים כמו קוקטליים צבעוניים או מנות מיוחדות בקבלת הפנים.

בר בחתונה בחתונת שישי צהריים באולם גאיה חדרה

אווירה משוחררת וקלילה

אי אפשר לדבר על חתונת שישי צהריים מבלי לדבר על האווירה המדהימה שיש באירוע שכזה. מדובר על חתונה שמתנהלת בקצב אחר לגמרי מאשר אירוע ערב. זה מתבטא כמובן בכל האלמנטים שמרכיבים את החתונה, החל מהמוזיקה שמשמיע הדיג'יי שלכם ועד כמובן לבר המשקאות או הלבוש של האורחים. אפשר להגיד שחתונת שישי צהריים היא הרבה פחות "רשמית" אבל ממש לא פחות חגיגית או משמחת.

חתונת שישי צהריים, תמיד כיף להקדיש למישהו ברכה לפני שנכנסים לאולם

האורחים מגיעים הרבה יותר רגועים לחתונת שישי צהריים

בניגוד לחתונת ערב קלאסית, בחתונת שישי צהריים האורחים שלכם לא צריכים לשריין בייביסיטר אלא הם יכולים פשוט להגיע עם הילדים לאירוע. בנוסף, המוזמנים מגיעים רעננים ולא מותשים לאחר יום עבודה ארוך ויש להם הרבה כוחות לעשות לכם שמח ביום המאושר שלכם.

כשאתה עושה חתונת שישי צהריים אין כמו לשתות שייק עם ערק לימונים

תאורה טבעית וחלומית בתמונות שלכם

קבלו טיפ נוסף מאתנו, התאורה בחתונת שישי צהריים אינה מצריכה בדרך כלל שימוש בתאורה מלאכותית של פלאשים. המשמעות היא שהתמונות יוצאות הרבה יותר יפות, צבעוניות וטבעיות, וכיום צילום חתונה בחתונת שישי צהריים בגלל התאורה הטבעית יוצרת מגוון רחב של צבעים בכל תמונה לעומת צילום בלילה עם פלאשים.

מומלץ להזמין עמדת שזירה כאשר אתה עושה חתונת שישי צהריים

עיצוב מיוחד עם הרבה אלמנטים של קיץ

בין אם מדובר בעיצוב של חמניות ובין אם בפרחים צבעוניים אחרים, כל עיצוב החתונה שלכם מקבל שדרוג משמעותי. במקום הצבעים הדרמטיים שיש בערב, תוכלו להנות מעיצוב מיוחד בשלל צבעים ואפילו לדאוג לעמדת שזירה בקבלת הפנים של האירוע.

עמדת שזירה בחתונה חתונת שישי צהריים

רוצים לבדוק זמינות לתאריך החתונה שלכם? שלחו לנו הודעה! כמו כן, מוזמנים להציץ בדף האינסטגרם שלנו ולראות עבודות נוספות שלנו.